Vinnarna i RACE #3 🌸🏃‍♀️ - Sverige Springer
Flowlife Summer Run 2022

Vinnarna i RACE #3 🌸🏃‍♀️

Stort grattis till våra vinnare i Flowlife Summer Runs tredje lopp! 🏆😁

Så kul att så många var med och sprang och bra jobbat! 🏃‍♀️🏃🏽 Du kan fortfarande vara med och springa resterande 2 lopp i Flowlife Summer Run. Varje söndag fortsätter vi att tävla ut samma priser. Anmäl dig till loppen här!

Se om du har vunnit något av våra priser nedan… ⬇️

🏆 Vinnarna i RACE 3! 🏆

Vinnaren av en Flowgun Pro 2.0

Therese Alvin,  Laholm @elintherese

Vinnaren av en Flowgun GO 2.0

Catrin Aronsson, Hägersten @qatrin

Vinnaren av en Flowgun Pocket

Maria Stolt, Linköping @stoltzan66 [email protected] Linköping

Läs mer om Flowlifes massagepistoler här.

Vinnaren av en Flowpillow

Maja Edberg, Söderhamn @majastinaedberg

Läs mer om Flowpillow här.

Vinnaren av en Release bundle (Roller, Peanut, trigger ball)

Carin Lindskog, Karlstad @carinlindskog

Läs mer om Release Bundle här.

Två vinnare av ett VO2max test från Aktivitus

Matilda Östman, Sollentuna @matildaostman1
Sofie Gyllengahm, Sävar @sofiegyllengahm

Två vinnare av onlineträning hos Runacademy

Linda Holmberg Jansson, Kumla @leja_78
Maria Wiik, Västerås @wiik_maria

Fyra vinnare av en plats i Runacademys sommarutmaning

Anna Enered, Alnö @annaenered
Hanna Björk, Umeå @bjorkenh
Martin Cousins, Enskede @martin_cousins
Marie Zetterberg, Gävle @mzetterberg88

Läs mer om Runacademys i onlineträning här.

Läs mer om Runacademys sommarutmaning här.

Vinnaren av ett träningskort på 6 månader hos STC

Helen Könberg, Härnösand @helkon

Läs mer om STC’s utbud här.

Vinnaren av startbevis ifrån Marathongruppen

Petra Nordling, Strängnäs @petra_nordling
Jenny Liljemark, Linköping @jenny.liljemark

Läs mer om vilka lopp marathongruppen har här.

Vinnaren av en lyxweekend på Copperhill Mountain Lodge

Per-Arne Ångquist, Gustavsberg @itsper

Personen vinner två nätter i dubbelrum inkl frukost.
Värde mellan 4995 SEK till 10650 SEK under perioden 2022-07-01 till 2022-08-14 samt under höstens öppna weekends.

Vinnaren av årsförbrukning av AXA-produkter

Niclas Sundman, Jönköping @nsundman

 
Se vilka produkter AXA har här.
Stort grattis! Vinnarna kommer att kontaktas via mail under måndagen eller tisdagen.
Har du inte fått något mail? Kontakta: [email protected]

Anmäl dig till resterande lopp i Flowlife Summer Run här.

Ta del av träningstips, specialerbjudanden, nyheter, evenemang och roliga tävlingar. Anmäl dig till Sverige Springers nyhetsbrev idag!